MAJOR Otomasyon

Hakkımızda

Firmamız Elektrik-Elektronik ve Otomasyon sektörlerinde hizmet vermektedir. Proje ve satış odaklı bir sürece hizmet ederek bir çok konuda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda müşterilerine en yeni ve en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.

Firmamız projeler düzeyinde çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu alanda dünyadaki gelişmelere paralel olarak yeni teknolojileri kullanarak başarılı birçok projeye imza atmıştır.

Firmamızın temel prensibi; ülkemizde yeni teknoloji ürün ve sistemleri kullanmakla birlikte bundan daha önemli olan bu teknolojik ürünlerin amacına uygun bir şekilde verimli ve etkin kullanılmasını sağlamaktır.

Uzman mühendis ve teknisyen kadrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu sektördeki faaliyetlerini hem uluslararası hem de Türkiye’de doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Firmamız otomasyon yazılımlarının yanı sıra; güç ve otomasyon pano imalatını da kendi bünyesinde bulundurur. Profesyonel mühendis kadrosu ve teknik ekibi ile sisteminize en uygun maliyette problemsiz ve müdahale gerektirmeyen anahtar teslim uzun ömürlü projeler gerçekleştirir.